Zwinna Kawa Podcast – łagodniejsze, zrównoważone smakowo rozmowy i wywiady prowadzone przez Marka Wyszyńskiego z gośćmi, przyjemne dla duszy i ucha każdego agilowego smakosza.

Odcinek 7. CliftonStrengths.

Renata Krupiarz, Marek Wyszyński

Jak to jest, że w niektórych organizacjach punktuje się słabe strony pracownika, członka zespołu, a w innych wzmacnia mocne? Renata Krupiarz i Marek Wyszyński rozmawiają o CliftonStrengths, talentach i rozwoju mocnych stron.

Posłuchaj na:

Odcinek 6. Zwinność w HR.

Lucyna Konkel, Marek Wyszyński

Lucyna Konkel i Marek Wyszyński rozmawiają o feedbacku, rozwoju kompetencji miękkich, biznesie i szukają odpowiedzi na pytanie w jaki sposób HR może wspierać transformację cyfrową i zespoły zwinne?

Posłuchaj na:

Odcinek 5. Zdrowie psychiczne Scrum Mastera.

Kasia Mydło, Marek Wyszyński

Szczera, naturalna, potrzebna rozmowa dwóch Scrum Masterów, Marka Wyszyńskiego i Kasi Mydło o zdrowiu psychicznym w pracy Scrum Mastera, depresji i tym gdzie i jak szukać pomocy.

Posłuchaj na:

Odcinek 4. Dialog motywujący.

Barbara Długajczyk, Marek Wyszyński

Barbara Długajczyk rozmawia Markiem Wyszyńskim o dialogu motywującym, czym jest, skąd się wziął i jak go można połączyć z biznesem.

Posłuchaj na:

Odcinek 3. Kolory organizacji.

Marek Wyszyński, Beata Nowakowska

Ważna rozmowa Marka Wyszyńskiego z Beatą Nowakowską o kolorach organizacji i odpowiedź na pytanie, co mają wspólnego z implementacją Scruma, kulturą organizacji i człowiekiem?

Posłuchaj na:

Odcinek 2. Czy zwinność wszędzie pasuje i co ma wspólnego z Big Data i AI?

Marek Wyszyński, Marek Hobler

Przewrotna rozmowa dwóch Marków, Wyszyńskiego i Hoblera o zwinności, Big Data i AI. Pojawia się również wątek szpiegowski i pytanie czy nasze rozmowy są podsłuchiwane w czasie rzeczywistym.

Posłuchaj na: